Trądzik różowaty

Zaczerwienienie często się pogarsza, może powodować małe naczynia krwionośne w twarz, aby powiększyć (rozszerzają się) na stałe i bardziej widoczny przez skórę, tak jak pojawiają się drobnych linii czerwony) (zwanych teleangiektazji. Ciągłe lub powtarzające się epizody płukania i rumieniąc mogą promować stan zapalny, powodując małe czerwone guzki, które często przypominają nastoletnich. W rzeczywistości, może być często mylone pospolitego. Jest w zasadzie różni się od trądziku, choć dwa mogą współistnieć. To jest czasami nazywane "trądzik dorosłych.

 Inny niż trądzik, zwykle nie ma zaskórniki lub zaskórniki w trądziku różowatym. Ponadto, większość nastolatków w końcu przerastać  natomiast pacjenci z reguły nie wyrasta się. Składa się głównie z małych czerwone wypryski. Osoby z chorobą mają tendencję do różowo lub różowy kolor skóry w przeciwieństwie do pacjentów, których skóra jest zazwyczaj mniej czerwone. Dąży się częściej u kobiet, ale bardziej nasilone w mężczyzn. Jest to bardzo rzadko u dzieci i jest mniej częste ciemne skóry.

Dokładna przyczyna nie jest jeszcze znana i pozostaje tajemnicą. Podstawowy sposób wydaje się obejmować rozszerzenie małych naczyń krwionośnych twarzy. Obecnie uważa się, że u pacjentów, którzy go mają genetycznie pośredniczy zmniejszenie zdolności do tłumienia zapalenie twarzy, że jest wzbudziła przez czynniki środowiskowe, takie jak: oparzenia słoneczne, nużycą (Demodex folliculorum w mieszkach włosowych), uderzenia gorąca, i niektóre leki. Ma tendencję do wpływu na obszary "rumieniec" na twarzy i jest bardziej powszechne u ludzi, którzy wylewać łatwo. Ponadto, znane są różne wyzwalacze powodować wyrównania. Czynniki emocjonalne (stres, strach, niepokój, kłopot, itp) mogą wywołać rumieniec i nasilać objawy. Pochodni się może być spowodowane przez zmiany warunków pogodowych, takich jak silne wiatry, czy zmiany wilgotności. Ekspozycji na słońce i słońce-uszkodzona skóra jest na ogół związane z chorobą. Ćwiczenia, spożywanie alkoholu, rozstrój emocjonalny, i pikantne jedzenie są inne znane wyzwalacze, które może nasilać objawy. Wielu pacjentów może również zauważyć flary wokół świąt, zwłaszcza Bożego Narodzenia i świąt noworocznych. Czynniki ryzyka to jasna skórę, angielska, irlandzka i szkocka dziedziczność, łatwy i rumieniec innych członków rodziny mających ten problem (zwanego "wywiad rodzinny"). Dodatkowe czynniki ryzyka to płeć żeńska, menopauza i 30-50 lat.

«1 2 345 ... 8»