Objawy ciąży

Pamiętaj że podczas ciąży dieta powinna być zrównoważona. To ważne dla prawidłowego rozwoju płodu. Podczas gdy występują te symptomy zapłodnienia istotne jest aby jeść różnorodne jedzenie co tydzień, może to być prosty sposób na zróżnicowanie diety. Prowadź dziennik żywności, jeśli to konieczne, aby pomóc śledzić swoje posiłki. Pamiętaj, aby omówić wszelkie problemy związane z odżywianiem ze swoim lekarzem lub położną.

Seks w ciąży.

U wielu kobiet podczas noszenia dziecka możemy zaobserwować wzmożony popęd seksualny. Co ciekawe, jest to także, jeden z objawów zapłodnienia.

Seks w ciąży może być zastanawiającym zagadnieniem. W okresie zapłodnienia w ciele kobiety zachodzi wiele zmian. Zdarza się, że w jej trakcie kobiety mają ogromną ochotę na seks i jest to nawet wskazane, lecz czasami ten objaw może być niebezpieczny dla płodu. Oto spojrzenie na fizyczne i emocjonalne zmiany, które mogą wystąpić w każdym trymestrze:

· Ty i Twój partner możecie się spotkać ze wzrostem popędu seksualnego spowodowanego brakiem antykoncepcji

· Niektóre kobiety zupełnie zmieniają postrzeganie seksu, posiadają dziwne marzenia i fantazję

· Może być im ciężko zrozumieć, że macierzyństwo jest okresem kiedy należy rozważniej podchodzić do seksu.

Zmiany w psychice.

Twoje piersi mogą być wrażliwe, powodując zarówno zwiększenie przyjemności czy bólu. W pierwszym trymestrze Twoje piersi przechodzą najszybsze i największe zmiany.

Nudności i zmęczenie mogą zmniejszyć Twój apetyt seksualny.

Zagrożenie poronieniem może ograniczyć ilość stosunku płciowego lub sprawić, że orgazm stanie się mniej intensywny.

Ale również orgazm może utrzymywać się dłużej, powodując uczucie napięcia w pochwy i łechtaczki.

«123 4 567 ... 11»