Hemoroidy

Inne rzeczy, które mogą prowadzić do rozwoju hemoroidów to: nadwaga. Nadmiar masy ciała, zwłaszcza brzucha i miednicy, może zwiększyć presję na żyły miednicy; ciąża i poród. Zmiany hormonalne podczas ciąży zwiększają przepływ krwi do miednicy i zrelaksować tkanek podporowych podczas rośnie płód powoduje zwiększenie ciśnienia w naczyniach krwionośnych. Podczas porodu, hemoroidy mogą rozwijać ze względu na silną presją na okolicy odbytu, jednocześnie naciskając na poród; warunki medyczne. Na przykład, długotrwałe choroby serca i wątroby może powodować gromadzenie się krwi w jamie brzusznej i miednicy mniejszej powierzchni, poszerzenie żył.

Wiele kobiet przechodzących spotkanie z hemoroidów w czasie ciąży. Ale w średnim wieku, często stają się hemoroidy trwają skarga. Chociaż rzadko są niebezpieczne, mogą być bolesne, nawracające. Na szczęście, istnieje wiele sposobów na nie.

Hemoroidy są rozdęte naczyń krwionośnych, które tworzą zewnętrznie (wokół odbytu), albo wewnętrznie (na dolnym odbytnicy). W pewnym sensie, każdy ma hemoroidy, które leżą tuż pod błoną śluzową najniższej części odbytnicy i odbytu. Ponieważ naczynia krwionośne zaangażowanych wagi muszą nieustannie walczyć, aby krew z powrotem do serca, niektórzy uważają, hemoroidy są częścią ceny, którą płacimy za życie. Tradycyjnie, hemoroidy są związane z przewlekłym zaparciem, wysiłkiem podczas wypróżnień, przedłużonym siedzeniem w toalecie - z których wszystkie zakłócają przepływ krwi do i z obszaru, powodując połączenia i powiększając naczynia. To również wyjaśnia, dlaczego są one powszechne w okresie ciąży, gdy macica powiększając się naciska na żyły. Najnowsze badania pokazują, że u pacjentów z hemoroidami mają zazwyczaj wyższą spoczynku tonu kanału odbytu - czyli mięśni gładkich kanału odbytu jest zazwyczaj ciaśniej niż średnia (nawet gdy nie jest filtracji). Zaparcia dodaje się do tych problemów, ponieważ wysiłek przy wypróżnianiu zwiększa ciśnienie w kanale odbytu i hemoroidów popycha przed mięśnia zwieracza. Wreszcie, tkanki łącznej, które wspierają i przytrzymaj hemoroidy w miejscu może słabnąć z wiekiem, powodując wybrzuszenie i hemoroidy wypadnięcie.

«12 3 456 ... 11»