Fazy diety oraz jej wady

Dieta Plaż Południowych

Dieta Plaż Południowych

Jest to jedna z ulubionych diet Beyonce, jest zdrowa, nie ma skutków ubocznych i wyzwala dużo energii. Zasady są utrzymane w tabelce odpowiednich produktów, jednak ich zapamiętanie wiąże się z czasem. Jednak wysiłki się opłacają.

Większość ludzi traci od 8 do 13 kilogramów w ciągu pierwszych dwóch tygodni, specjaliści mówią, że ta liczba może być mniejsza w zależności od masy startowej. Diety odchudzające, takie jak ta pozwalają na spokojne chudnięcie do wymarzonej wagi.

Istnieją dobre węglowodany i tłuszcze oraz złe węglowodany i tłuszcze, które nie są potrzebne do funkcjonowania naszego organizmu. Kluczem do utraty wagi jest wybór tych, które są dla nas najlepsze. Oznacza to, że diety odchudzające jak ta, Plaż Południowych pozwala na spożywanie wielu warzyw, ryb, jajek, produktów mlecznych o niskiej zawartości tłuszczu, chudego białka, takiego jak kurczak i indyk, całych ziaren i orzechów. Ta kuracja jest wyjątkowo uboga w węglowodany i białka, ale za to wysoka w zdrowe tłuszcze niż typowe diety odchudzające popularne w USA.

Faza 1, najkrótsza i najbardziej restrykcyjna, trwa dwa tygodnie i jest przeznaczona do stabilizacji poziomu cukru we krwi i aby wyeliminować łaknienie. Będziesz jeść obfite porcje chudego białka (ryby, skorupiaki, kurczak, indyk, i soja); dużo warzyw, sałatek, fasola, jaja, i ​​niskotłuszczowego nabiału; do 2 łyżek zdrowych tłuszczów dziennie, takich jak orzechy i oliwa z oliwek. Nie dotykaj owoców, soków owocowych, skrobi (w tym makaronu, ryżu i chleba), produktów pełnoziarnistych, żywności bogatej w cukier lub alkohol. Dieta Plaż Południowych tak jak i inne diety odchudzające została stworzona przez specjalistę - kardiologa Arthur Agatstona i zawiera szczegółową listę tego, co można, a czego nie może jeść. Wśród wytycznych znajdują się takie punkty: jedz 4 ½ szklanki warzyw i 2 szklanki mleka lub przetworów mlecznych każdego dnia. Codziennie jedzenie białka jest nieograniczone. Nawet jeśli faza 1 pomoże Ci pozbyć się kilku kilogramów, dietetycy zalecają, aby nie pozostać na niej dłużej niż dwa tygodnie, bo jest ona tak restrykcyjna.

W fazie 2, można przywrócić "dobre węglowodany ", jak chleb pełnoziarnisty, brązowy ryż, makaron razowy i owoce. Spożycie trzech porcji owoców i skrobi dziennie jest jak najbardziej zalecane. Diety odchudzające takie jak ta dopuszczają alkohol w postaci czerwonego wina, w 2 fazie jest to już dozwolone. Okres tejże fazy trwa do moment, w którym osiągniesz wymarzoną wagę.

«1 ... 567 8