Fazy diety oraz jej wady

Program Żywnościowy Tracy Anderson

Trener gwiazd Tracy Anderson niedawno prowadzący również ogólnopolski program zracjonalizowania żywności, spożywanej przez społeczeństwo, który gwarantuje utratę masy ciała w połączeniu z metodami treningu Andersona. Z menu opcji, takich jak jaja prowansalskie z cukinii i bakłażana w sosie kokosowym, flan z owoców passiflory, mango oraz odrębnego programu dla wegetarian, to nic dziwnego. Gwiazdy, które stać na takie rozwiązania jak diety odchudzające pana Andersona, np. Gwyneth Paltrow i Jennifer Lopez są zachwycone.

Piękny Detox

Piękny Detox i jego założenia: Aby rzucić nadprogramowe kilogramy po urodzeniu dziecka, Drew Barrymore korzystała z rozwiązań takich, jak diety odchudzające Kimberly Snydera - Piękny Detox. Wielką fanką tej kuracji jest również Fergie, zachęca gorąco do diety, która bazuje na sokach roślinnych i warzywnych.

Porady dotyczące diet odchudzających

Podczas długiej zimy łatwo jest wpaść w złe nawyki żywieniowe.

J eśli świeże, lokalne produkty są odległym wspomnieniem, a gotowe posiłki, lub fast-foody stały się normą. Co gorsza, Twój trening może zmniejszyć intensywność podczas chłodniejszych miesięcy. Jeśli wyszedłeś właśnie z hibernacji, czujesz się ospały i ciężki, teraz jest czas na wiosenne diety odchudzające. Ale wiosenne oczyszczanie nie oznacza ograniczania się do soku, głodówek oczyszczających i detoksykacji organizmu. Chodzi o powrót do podstaw zdrowego odżywiania, diety odchudzające powinny być przyjemne! Minimalnie przetworzona żywność, która przygotowuje organizm do zwiększenia wysiłku podczas wiosennych ćwiczeń i treningów.

«1 ... 345 6 78»